Historia

2017-18

I Polska Liga Futsalu - 10 miejsce

Halowy Puchar Polski - 1/16 finału

Porozumienie z firmą Alimentura Polska - zmiana nazwy pierwszego zespołu: AZS WSIU Alimentura Malwee Łódź

2016-17

Porozumienie z WNS Szkoła Gortata - połączenie sekcji młodzieżowych

I Polska Liga Futsalu - 10 miejsce

Halowy Puchar Polski - 1/16 finału

Liga Halowa K+M Sport im. Macieja Brauna - 2 miejsce

2015-16

I Polska Liga Futsalu - 12 miejsce

Halowy Puchar Polski - 1/16 finału

Liga Halowa K+M Sport im. Macieja Brauna - 1 miejsce

2014-15

Rozgrywki:

I Polska Liga Futsalu - 10 miejsce

Halowy Puchar Polski - 1/16 finału

Liga Halowa K+M Sport im. Macieja Brauna - 1 miejsce

Turniej Futsalu [Konin] - 3 miejsce

2013-14

Porozumienie w sprawie współpracy:

- ze Studiem Tańca i Rozrywki "SMILE"

Powstanie sekcji U-6 o nazwie "Malwee Smile"

- z 9 Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Dąbrowskiego w Łodzi

Powstanie sekcji młodzieżowej U-20 o nazwie Malwee 09

- fuzja z Klubem Uczelnianym AZS Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi.

Zmiana nazwy zespołu na AZS WSIU Malwee Łódź

Rozgrywki: WSIU Malwee Cup II [Łódź] (miejsce 5-8)

Eliminacje Halowego Pucharu Polski [Łódź] (3 miejsce)

II Polska Liga Futsalu gr. łódzka (4 miejsce)

Turniej Futsalu [Konin] (Faza grupowa)

Turniej Malwee Futsal [Łódź] (1 miejsce)

Turniej Elektrospec Cup 2014 [Bochnia] (Faza grupowa)

2012-13

Rejestracja Stowarzyszenia Malwee Łódź

Rozgrywki: WSIU Malwee Cup [Łódź] (miejsca 5 i 9-15)

Eliminacje Halowego Pucharu Polski [Warszawa] (1 miejsce)

Halowy Puchar Polski (1/32 finału)

OMKwF [Krośniewice] (2 miejsce)

Turniej CEZ-MAR [Łęczyca] (2 miejsce)

Heiro Cup [Rzeszów] (17 miejsce)

III Puchar Burmistrza Miasta Łęczyca [Łęczyca] (faza grupowa)

J&A Hydraulik Futsal Cup [Bochnia] (9 miejsce)

Top Masters [Zgierz] (4 miejsce)

Puchar Krośniewic w Futsalu [Krośniewice] (1 miejsce)

I ALH (3 miejsce)

II ALH (1 miejsce)

Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Pyskowice[Pyskowice]

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy strzelec WSIiU Malwee Cup [Łódź] (Mateusz Sobczak)

Najlepszy bramkarz OMKwF [Krośniewice] (Sebastian Bielichowski)

Najlepszy bramkarz Turnieju CEZ-MAR [Łęczyca] (Sebastian Bielichowski)

Najlepszy zawodnik turtnieju Top Masters [Zgierz] (Rafał Pawłowski)

Najlepszy zawodnik turnieju o Puchar Krośniewic [Krośniewice] (Przemysław Olczak)

2011-12

Porozumienie w sprawie współpracy z firmą K+M Sport

Rozgrywki: Elektrospec Cup [Bochnia] (14 miejsce)

Halowy Puchar Polski [Łęczyca] (Faza przedwstępna)

ALH Gamasport [Łódź] (1 miejsce)

Heiro Cup 2012 [Rzeszów] (9-16 miejsce)

R-Gol Cup Series 2012 [Mstów] (3 miejsce)

Finały R-Gol Cup Series 2012 [Rędziny] (2 miejsce)

Puchar Krośniewic w Futsalu [Krośniewice] (2 miejsce)

II Otwarte Mistrzostwa Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności [Łódź] (3 miejsce)

Puchar Fanów [Warszawa] (faza grupowa)

Nocny Cup [Gliwice]

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy bramkarz R-Gol Cup Series [Mstów] (Jarosław Paderewski)

Najlepszy zawodnik Finałów R-Gol Cup Series [Rędziny] (Rafał Pawłowski)

Najlepszy strzelec Pucharu Krośniewic w Futsalu [Krośniewice] (Marcin Pytlowski)

2011

Stworzenie drużyny Malwee 27.02.2011r.

Porozumienie w sprawie sponsoringu z Adamem Słotwińskim.

Rozgrywki: II Liga Szóstek OPSiR AMator (Awans do I Ligi)

Łódzka Liga Futsalu OPSiR AMator (7-8 miejsce)

Puchar SportKaliski.pl [Kalisz] (6 miejsce)

Futsal Nad Morzem 2011 [Mrzeżyno] (3 miejsce)

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik turnieju Futsal Nad Morzem 2011 (Adam Szumieł)

Najlepszy bramkarz Łódzka Liga Futsalu OPSiR (Jarosław Paderewski)

Porozumienie w sprawie sponsoringu z Marcinem Sucharem.

Objęcie posady trenera przez Michała Zawadzkiego.

2010

Rozgrywki: Extra Liga OPSiR AMator

Amatorska Liga Halowa GamaSport

Halowy Puchar Polski [Warszawa] (Faza przedwstępna)

Oddzielenie się od KP Soccer Calcio Łódź oraz reaktywacja zespołu pod nazwą FC Marko Kolor.

2009-10

Rozgrywki: Extra Liga OPSiR AMator (7 miejsce)

II Liga Futsalu Grupa II [Wielkopolska] (4 miejsce)

Halowy Puchar Polski [Krośniewice] (Faza przedwstępna)

2008-09

Rozgrywki: Extra TOYA Liga Szóstek OPSiR AMator (5 miejsce)

Otwarte Futsalowe Mistrzostwa Łodzi OPSiR AMator (9-10 miejsce)

II Liga Futsalu Grupa II [Wielkopolska] (6 miejsce)

2008-11

Występy w barwach KP Soccer Calcio Łódź.

2007-08

Rozgrywki: Provident I Liga Szóstek OPSiR AMator (1 miejsce)

Rozwiązanie umowy o sponsoring z Marko Kolor

2006-07

Rozgrywki: I Liga Szóstek OPSiR AMator (11 miejsce)

Liga Halowa TKKF (13 miejsce)

2005-06

Rozgrywki: II Liga Szóstek OPSiR AMator (Awans do I Ligi)

Otwarte Futsalowe Mistrzostwa Łodzi OPSiR AMator (1 miejsce)

Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Tuszyn (4 miejsce)

Turniej o Puchar Osiedla Ustronie (1 miejsce)

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik Otwartych Futsalowych Mistrzostw Łodzi (Michał Adamiec),

Najlepszy bramkarz II Ligi Szóstek (Jarosław Paderewski)

2004-05

Rozgrywki: II Liga Szóstek OPSiR AMator

II Liga Halowa OPSiR AMator (Awans do I Ligi)

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy bramkarz II Ligi Halowej OPSiR AMator (Jarosław Paderewski)

2003-04

Założenie drużyny FC Marko Kolor przez Pawła Oseta.

Umowa o sponsoring z zakładem włókienniczym Marko Kolor.

Rozgrywki: Liga Szóstek AM "Dolina", Turniej Halowy AM "Dolina"

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik turnieju Halowego AM "Dolina" (Paweł Oset)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?