Zapowiedź meczu z KS Futsal Oborniki

W sobotę do Rzgowa przyjedzie lider rozgrywek 1 Polskiej Ligi Futsalu, czyli KS Futsal Oborniki.

Zespół z Obornik to doświadczona drużyna i uznana marka w polskim futsalu. Od lat postrzegani jako potencjalni kandydaci do awansu. W tym sezonie szanse na osiągnięcie celu wydają się być największe. Szczególnie, że po wzmocnieniach, team rozpoczął rozgrywki od dwóch wygranych.

Zawisza WNS Malwee Rzgów może, w przypadku wygranej, zrównać się punktami z przyjezdnymi. Zadanie wydaje się być bardzo trudne, jednak grając u siebie, podopieczni Michała Wyszkowskiego nie powinni obawiać się nikogo.

Ostatnie dwie potyczki z popularnymi "Wicherkami" to zacięte pojedynki, w których pasjonaci futsalu nie mogli narzekać na brak emocji. Jesienią 2018 roku w Łodzi, padł wynik remisowy 2:2. W rewanżu, górą byli zawodnicy Zawiszy, wygrywając 4:3. 

Kadra Zawiszy sezonu 2019/20 wygląda na tyle okazale, że w przypadku kilku absencji wciąż nie powinno być problemów z zebraniem meczowej czternastki. Problemy zdrowotne zgłaszali Rafał Pawłowski i Mateusz Sobczak. Dłuższy rozbrat z grą czeka niestety Bartka Krysiaka, któremu najprawdopodobniej odnowiła się kontuzja kolana. Poza wymienioną trójką, do dyspozycji są wszyscy zgłoszeni do rozgrywek zawodnicy. 

Początek spotkania w hali GOSTiR w Rzgowie o godzinie 17:00. Bądźcie z nami!