Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Futsal Oborniki
2:2
KS Gniezno
DTS Helios Białystok
7:1
Futsal Vamos Gdańsk
WNS Malwee Łódź
3:5
Futsal Club Kartuzy
AZS UW Warszawa
1:5
Constract Lubawa
GI Malepszy Futsal Leszno
9:3
Konie Mechaniczne Zgierz
LSS Lębork
8:8
Dragon Bojano
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
5:2
DTS Helios Białystok
Constract Lubawa
4:2
KS Gniezno
Dragon Bojano
8:3
WNS Malwee Łódź
Konie Mechaniczne Zgierz
4:2
LSS Lębork
Futsal Club Kartuzy
3:4
KS Futsal Oborniki
Futsal Vamos Gdańsk
0:8
GI Malepszy Futsal Leszno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
1:2
Futsal Club Kartuzy
KS Futsal Oborniki
7:4
Dragon Bojano
DTS Helios Białystok
2:3
Constract Lubawa
LSS Lębork
7:0
Futsal Vamos Gdańsk
GI Malepszy Futsal Leszno
6:1
AZS UW Warszawa
WNS Malwee Łódź
0:3
Konie Mechaniczne Zgierz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
3:4
LSS Lębork
Constract Lubawa
7:1
Futsal Club Kartuzy
Dragon Bojano
6:4
KS Gniezno
DTS Helios Białystok
2:7
GI Malepszy Futsal Leszno
Konie Mechaniczne Zgierz
3:4
KS Futsal Oborniki
Futsal Vamos Gdańsk
1:4
WNS Malwee Łódź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
3:5
Konie Mechaniczne Zgierz
KS Futsal Oborniki
4:3
Futsal Vamos Gdańsk
LSS Lębork
3:2
DTS Helios Białystok
Futsal Club Kartuzy
3:1
Dragon Bojano
GI Malepszy Futsal Leszno
2:2
Constract Lubawa
WNS Malwee Łódź
1:7
AZS UW Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
3:1
KS Futsal Oborniki
DTS Helios Białystok
0:2
WNS Malwee Łódź
Constract Lubawa
12:3
Dragon Bojano
Konie Mechaniczne Zgierz
1:5
Futsal Club Kartuzy
Futsal Vamos Gdańsk
2:3
KS Gniezno
GI Malepszy Futsal Leszno
5:3
LSS Lębork
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
4:3
AZS UW Warszawa
KS Futsal Oborniki
4:2
DTS Helios Białystok
Dragon Bojano
8:6
Konie Mechaniczne Zgierz
LSS Lębork
1:3
Constract Lubawa
Futsal Club Kartuzy
0:0
Futsal Vamos Gdańsk
WNS Malwee Łódź
1:6
GI Malepszy Futsal Leszno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
2:2
Futsal Club Kartuzy
Constract Lubawa
7:2
Konie Mechaniczne Zgierz
KS Futsal Oborniki
2:6
GI Malepszy Futsal Leszno
DTS Helios Białystok
5:2
KS Gniezno
Futsal Vamos Gdańsk
3:4
Dragon Bojano
LSS Lębork
3:1
WNS Malwee Łódź
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Bojano
5:1
AZS UW Warszawa
KS Gniezno
2:6
GI Malepszy Futsal Leszno
KS Futsal Oborniki
1:7
LSS Lębork
WNS Malwee Łódź
2:6
Constract Lubawa
Konie Mechaniczne Zgierz
2:2
Futsal Vamos Gdańsk
Futsal Club Kartuzy
3:3
DTS Helios Białystok
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
4:4
Konie Mechaniczne Zgierz
Constract Lubawa
4:0
Futsal Vamos Gdańsk
DTS Helios Białystok
7:7
Dragon Bojano
LSS Lębork
5:1
KS Gniezno
GI Malepszy Futsal Leszno
4:1
Futsal Club Kartuzy
WNS Malwee Łódź
2:2
KS Futsal Oborniki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Futsal Oborniki
1:2
Constract Lubawa
Dragon Bojano
1:9
GI Malepszy Futsal Leszno
DTS Helios Białystok
3:3
Konie Mechaniczne Zgierz
Futsal Club Kartuzy
3:7
LSS Lębork
Futsal Vamos Gdańsk
3:5
AZS UW Warszawa
KS Gniezno
7:3
WNS Malwee Łódź
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
5:9
KS Futsal Oborniki
Constract Lubawa
4:0
AZS UW Warszawa
Dragon Bojano
6:8
LSS Lębork
Konie Mechaniczne Zgierz
1:6
GI Malepszy Futsal Leszno
Futsal Club Kartuzy
10:5
WNS Malwee Łódź
Futsal Vamos Gdańsk
0:5
DTS Helios Białystok
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
3:7
Constract Lubawa
KS Futsal Oborniki
2:7
Futsal Club Kartuzy
DTS Helios Białystok
4:3
AZS UW Warszawa
WNS Malwee Łódź
6:5
Dragon Bojano
LSS Lębork
7:0
Konie Mechaniczne Zgierz
GI Malepszy Futsal Leszno
5:0
Futsal Vamos Gdańsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
2:5
GI Malepszy Futsal Leszno
Dragon Bojano
8:2
KS Futsal Oborniki
Futsal Club Kartuzy
7:3
KS Gniezno
Futsal Vamos Gdańsk
0:5
LSS Lębork
Konie Mechaniczne Zgierz
2:3
WNS Malwee Łódź
Constract Lubawa
7:1
DTS Helios Białystok
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
5:8
Dragon Bojano
KS Futsal Oborniki
5:4
Konie Mechaniczne Zgierz
WNS Malwee Łódź
5:0
Futsal Vamos Gdańsk
LSS Lębork
1:0
AZS UW Warszawa
Futsal Club Kartuzy
3:1
Constract Lubawa
GI Malepszy Futsal Leszno
1:2
DTS Helios Białystok
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Constract Lubawa
3:5
GI Malepszy Futsal Leszno
Dragon Bojano
3:3
Futsal Club Kartuzy
DTS Helios Białystok
2:8
LSS Lębork
Konie Mechaniczne Zgierz
12:0
KS Gniezno
AZS UW Warszawa
7:3
WNS Malwee Łódź
KS Futsal Oborniki
5:0
Futsal Vamos Gdańsk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
WNS Malwee Łódź
6:4
DTS Helios Białystok
KS Gniezno
5:0
Futsal Vamos Gdańsk
KS Futsal Oborniki
3:2
AZS UW Warszawa
Dragon Bojano
2:4
Constract Lubawa
LSS Lębork
2:5
GI Malepszy Futsal Leszno
Futsal Club Kartuzy
1:7
Konie Mechaniczne Zgierz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
3:2
KS Gniezno
DTS Helios Białystok
3:4
KS Futsal Oborniki
Konie Mechaniczne Zgierz
2:3
Dragon Bojano
Futsal Vamos Gdańsk
0:5
Futsal Club Kartuzy
GI Malepszy Futsal Leszno
2:5
WNS Malwee Łódź
Constract Lubawa
3:1
LSS Lębork
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GI Malepszy Futsal Leszno
7:1
KS Futsal Oborniki
KS Gniezno
5:0
DTS Helios Białystok
Dragon Bojano
5:0
Futsal Vamos Gdańsk
Konie Mechaniczne Zgierz
4:7
Constract Lubawa
Futsal Club Kartuzy
3:9
AZS UW Warszawa
WNS Malwee Łódź
3:6
LSS Lębork
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
1:10
GI Malepszy Futsal Leszno
AZS UW Warszawa
4:4
Dragon Bojano
DTS Helios Białystok
0:5
Futsal Club Kartuzy
Konie Mechaniczne Zgierz
5:0
Futsal Vamos Gdańsk
LSS Lębork
8:1
KS Futsal Oborniki
Constract Lubawa
8:1
WNS Malwee Łódź
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
3:6
LSS Lębork
Constract Lubawa
5:0
Futsal Vamos Gdańsk
Dragon Bojano
5:0
DTS Helios Białystok
Konie Mechaniczne Zgierz
2:2
AZS UW Warszawa
Futsal Club Kartuzy
1:4
GI Malepszy Futsal Leszno
KS Futsal Oborniki
3:4
WNS Malwee Łódź
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Warszawa
5:0
Futsal Vamos Gdańsk
Constract Lubawa
9:4
KS Futsal Oborniki
Konie Mechaniczne Zgierz
3:6
DTS Helios Białystok
LSS Lębork
10:1
Futsal Club Kartuzy
GI Malepszy Futsal Leszno
7:2
Dragon Bojano
WNS Malwee Łódź
6:0
KS Gniezno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?